HAKKIMIZDA

Erkin Hidrolik Limited Şirketinin 42 yılı aşkın tecrübesi ve birikimiyle kurulan World Power Erkin İş Makinaları Limited Şirketi, Türkiye’nin önde gelen vinç ve iş makinası üreticileri arasında önemli bir yere sahiptir.

Sağlamlık ve teknoloji ilkesi ile yola çıkan firmamız, standart ürünlerinin yanısıra, müşterinin ihtiyaçlarına bütünüyle cevap verebilen, isteğe göre uyarlanmış makineler üretme konusunda dünyada sayılı firmalardan biridir. Aynı zamanda, kendi alanında dünyada marka değeri olan parça tedarikçileriyle çalışarak kalitesinden hiçbir zaman ödün vermemiştir. 9 TM’den başlayarak, 900 TM’ye kadar ürettiği kamyon üzeri ve hidro-statik tahrikli/yürüyüşlü katlanır bomlu vinçleriyle, dünyanın en büyük katlanır bomlu vinç üreticileri olan World Power Erkin İş Makinaları, 70 ton kaldırma kapasitesine kadar ürettiği kamyon üzeri teleskobik bomlu vinçleriyle Dünya’da kamyon üstü mobil vinç pazarında yerini almıştır.

2008 yılında ürettiği 360 TM’lik katlanır bomlu vinci ile dünyada bir ilke imza atan firmamızın öncelikli amacı, tüm dünya genelinde vinç işletmecilerinin üstlendikleri, çatı altı ve kapalı alanlarda yapılan fabrika kurulumu ve demontajı gibi işlemlerde zaman ve iş gücü kaybını önlemek olmuştur. Çatı altında ve dar alanlarda mobil vinçlerle yapılması daha önce mümkün olmayan işleri, üretmiş olduğu bu vinç ile mümkün hale getiren World Power Erkin İş Makinaları, Dünya’da bu konuda öncü olmanın gururunu taşımaktadır.

Yine Dünya‘da bir ilke daha imza atarak 2010 yılında AT Model 8Х6Х8 450 TM’lik kendinden yürüyüşlü araç tanıtmıştır.

Hemen ardından 2013 yılında, tamamen özel tasarım olan Х ayak modelli 450 TM’lik Katlanır Bomlu vinci tanıtmıştır. Kapalı alalarda daha rahat hareket edebilmesi için, genişlik ve yükseklik bakımından kompakt olarak tasarlanan Bu makine 2013 BAUMA fuarında görücü karşısına çıkmış ve bir kez daha fuarın en çok ilgi çeken makinası haline gelmiştir.

Firmamız 2016 yılında, manevra kabiliyeti yüksek ve dar alanlardan kolaylıkla geçebilecek şekilde tasarlanan 25 ve 37 tonluk paletli vinç serilerini tanıtmıştır. 42 metre yüksekliğe ulaşabilen 37 ton kapasiteli makinamız, kendi alanda üretilen en kompakt ve güçlü katlanır bomlu paletli vinçler arasına girmiştir.

2017 yılının Şubat ayından itibaren Almanya’da Erkin World Power GmbH şirketimiz ile faaliyet göstermekte ve her geçen gün başta Almanya olmak üzere Avrupa pazarında daha fazla söz sahibi olmaktayız.

Her türlü inşaat, restorasyon ve bina tamiratı işlerinde de kullanabilen katlanır bomlu vinçler ve yine inşaat, prefabrike bina yapımı ve petrol/gaz arama-çıkarma ekipmanlarının taşınmasında kullanılabilen teleskopik bomlu vinçlerin yanısıra; World Power Erkin İş Makinaları, 320 Ton kapasiteye kadar Tekne kaldırıcılar/taşıyıcılar, Çekici/Kurtarma araçları ve kanal kazma/temizleme ekskavatörleri üretmektedir.

Avrupa standartlarında üretim yapan firmamız, sahip olduğu CE ve TÜV sertifikalarıyla üretiminin ve ürünlerinin güvenilirliğini tasdiklemiş; Türkiye’de Erkin İş Makinaları teknik servis ekibi, yurtdışında da distribütörleri vasıtasıyla sağlamış olduğu hızlı ve efektif satış sonrası hizmetleriyle müşterilerinin haklı güvenini kazanmıştır.

450 TM’lik kendinden yürüyüşlü vinç projesini hayata geçirerek dünyanın en güçlü katlanır bomlu vincini üretme başarısını elde eden World Power Erkin İş Makinaları, teknolojiye ve yeniliğe her zaman açık mantalitesi sayesinde Türkiye ve Dünya’da öncü olmaya devam edecektir. Gücün simgesi haline gelen World Power Erkin; ER-122.000 L-4 & 420 C yeni nesil Oto-Kurtarıcı ile bir kez daha Türkiye ve Dünya’da yeniliğin öncüsü olduğunu kanıtlamıştır. 2020 yılında kendi koymuş olduğumuz çıtayı daha da yukarı çekerek ER-122.000 L-4 &420C modelimizden daha güçlü olan ER-182.000 L-4 &420C modeli ile oto-kurtarıcı sektöründeki yenilik öncülüğümüz perçinlenmiştir.

Yeni nesil Oto-Kurtarıcı teknolojimizin en büyük üstünlüğü katlanır bomlu vinç olarak da kullanılabilmesidir. Bu sayede elektrik hattı altı, köprü altı gibi hareketi kısıtlayan yerlerde vinç bomu, yatayda maksimum Yükte çalışabilmektedir. Ayrıca makinanın katlanır olması sayesinde araç çekme çatalında yük varken, vinç bomu kabinin üzerinde pozisyon alarak, arka akslara düşen fazla yük ön akslara paylaştırılır ve kule kilitleme sistemi ile daha dengeli ve güvenli bir sürüş imkanı sağlar.

Unutmayın… Sınırları zorlamak sizi her zaman güçlü kılar.

Vizyonumuz;

Sektörün yol haritasını çizen, çalışmalarına özenilen, çevre ve yaşam değerlerine saygılı öncü bir şirket olmaktır.

Misyonumuz;

Yenilikçi uygulamalarla sektörümüzü yönlendirmek ve tüm dünyanın vinç ürünleri ihtiyacını karşılamaktır.

Değerlerimiz;

Müşteri Odaklılık & Uzun Vadeli Plan Yapmak
Müşterilerimize değer katmaya ve esin kaynağı olmaya özen gösteririz, çünkü bize kendi seçimleri ile geldiklerini biliriz.
Yarının da ötesine odaklanarak liderlik etme cesaretini gösterir, öğrenmek ve büyümek için karşımıza çıkan fırsatları değerlendiririz


Kalite & Yenilikçilik
Kaliteden ödün vermeyiz. Daha iyi ve amaca uygun çözümler ve çığır açan yenilikler yaratmak için dur durak vermeden çalışırız.

Özgürlük ve Sorumlu Davranmak
Müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda inisiyatif kullanma ve kesin eyleme geçme özgürlüğüne sahibiz. Eylemlerimizin sorumluluğunu üstlenir ve içinde faaliyet gösterdiğimiz toplumlara katkıda bulunuruz.

Müşteri odaklı ,takım çalışmasına inanan,dürüst ve şeffaf, çalışanlarını sürekli geliştiren yenilikçi, çevre ve topluma duyarlı, yaratıcı, dinamik bir firma olma bilincindeyiz.

k