HAKKIMIZDA

Erkin Hidrolik Limited Şirketinin 37 yılı aşkın tecrübesi ve birikimiyle kurulan World Power Erkin İşmakinaları Limited Şirketi, Türkiye’nin önde gelen vinç ve iş makinası üreticileri arasında önemli bir yere sahiptir.

Sağlamlık ve teknoloji ilkesi ile yola çıkan firmamız, standart ürünlerinin yanısıra, müşterinin ihtiyaçlarına bütünüyle cevap verebilen, isteğe göre uyarlanmış makineler üretme konusunda dünyada sayılı firmalardan biridir. Aynı zamanda, alanında dünyada bir numara olmuş parça tedarikçileriyle çalışarak kalitesinden hiçbir zaman ödün vermemiştir. 9 TM’den başlayarak, 900 TM’ye kadar ürettiği kamyon üzeri katlanır bomlu vinçleriyle, dünyanın en büyük vinç üreticileri arasında kendine yer bulmayı hedefleyen World Power Erkin İşmakinaları, 70 ton kaldırma kapasitesine kadar ürettiği kamyon üzeri teleskobik bomlu vinçleriyle Türkiye’de tek olma özelliğini elinde bulundurmaktadır.

360 TM’lik katlanır bomlu vinci ile dünyada bir ilke imza atan firmamızın öncelikli amacı, tüm dünya genelinde vinç işletmecilerinin üstlendikleri, çatı altı ve bina içlerinde yapılan fabrika kurulumu, demontajı ve elleçleme gibi işlemlerde zaman ve işgücü kaybını önlemek olmuştur. Çatı altında ve dar alanlarda vinçlerle yapılması daha önce mümkün olmayan işleri, üretmiş olduğu bu vinç ile mümkün hale getiren World Power Erkin İşmakinaları, Dünya’da bu konuda öncü olmanın gururunu taşımaktadır.

Her türlü inşaat, restorasyon ve bina tamirati işlerinde de kullanabilen katlanır bomlu vinçler ve yine inşaat, prefabrike bina yapımı ve petrol/gaz arama - çıkarma ekipmanlarının taşınmasında kullanılabilen teleskobik bomlu vinçlerin yanısıra; World Power Erkin İşmakinaları, 320 Ton kapasiteye kadar Tekne kaldırıcılar/taşıyıcılar, Çekici/Kurtarma araçları ve kanal kazma/temizleme ekskavatörleri üretmektedir.

Avrupa standartlarında üretim yapan firmamız, sahip olduğu CE ve TÜV sertifikalarıyla üretiminin ve ürünlerinin güvenilirliğini tasdiklemiş; Türkiye’de Erkin teknik servis ekibi, yurtdışında da distribütörleri vasıtasıyla sağlamış olduğu hızlı ve efektif satış sonrası hizmetleriyle müşterilerinin haklı güvenini kazanmıştır.

450 Tonm’lik kendinden yürüyüşlü vinç projesini hayata geçirerek dünyanın en güçlü katlanır bomlu vincini üretme başarısını elde eden World Power Erkin İşmakinaları, teknolojiye ve yeniliğe her zaman açık mantalitesi sayesinde Türkiye ve Dünya’da öncü olmaya devam edecektir.Gücün simgesi haline gelen  World Power Erkin; ER-122.000 L4 – 420 C yeni nesil Oto-Kurtarıcı ürününün bu ayrıcalığını Türkiye’ye ve Dünya’ya kanıtlamıştır.

Yeni  nesil Oto-Kurtarıcı teknolojimizin en büyük üstünlüğü 40 tonluk katlanır bomlu vinçolarak da kullanılabilmesidir. Bu  sayedee elektrik hattı altı, köprü altı gibi hareketi kısıtlayan yerlerdevinç bomu ,yatayda max. Yükte çalışabilmektedir. Ayrıca makinanınkatlanır olması sayesinde araç çekme çatalında yük varken ,vinç bomu kabinin üzerinde pozisyon alarak,arka akslara düşen fazla yük ön akslara paylaştırılır ve kule kilitleme sistemi ile daha dengeli ve güvenli bir sürüş olanağı sağlar. 

Unutmayın… Sınırları zorlamak sizi her zaman güçlü kılar.

 

Vizyonumuz;

Sektörün yol haritasını çizen, çalışmalarına özenilen, çevre ve yaşam değerlerine saygılı öncü bir şirket olmaktır.

Misyonumuz;

Yenilikçi uygulamalarla sektörümüzü yönlendirmek ve tüm dünyanın vinç ürünleri ihtiyacını karşılamaktır.

Değerlerimiz;

Müşteri Odaklılık & Uzun Vadeli Plan Yapmak
Müşterilerimize değer katmaya ve esin kaynağı olmaya özen gösteririz, çünkü bize kendi seçimleri ile geldiklerini biliriz.
Yarının da ötesine odaklanarak liderlik etme cesaretini gösterir, öğrenmek ve büyümek için karşımıza çıkan fırsatları değerlendiririz


Kalite & Yenilikçilik
Kaliteden ödün vermeyiz. Daha iyi ve amaca uygun çözümler ve çığır açan yenilikler yaratmak için dur durak vermeden çalışırız.

Özgürlük ve Sorumlu Davranmak
Müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda inisiyatif kullanma ve kesin eyleme geçme özgürlüğüne sahibiz. Eylemlerimizin sorumluluğunu üstlenir ve içinde faaliyet gösterdiğimiz toplumlara katkıda bulunuruz.

Müşteri odaklı ,takım çalışmasına inanan,dürüst ve şeffaf, çalışanlarını sürekli geliştiren yenilikçi, çevre ve topluma duyarlı, yaratıcı, dinamik bir firma olma bilincindeyiz.