Gizlilik
Erkin World Power

Veri Gizlilik Beyanı

A. Genel
ERKİN İş Makinaları İnş. San. İth. İhr. Tic. Paz. Ltd. Şti. (bundan böyle "World Power Erkin" olarak anılacaktır), Bundan böyle "World Power Erkin Web Sitesi" olarak anılacak olan https://www.worldpower.com.tr web sitemizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. ". Kişisel verilerinizin korunmasına ve güvenliğinize büyük değer veriyoruz (bundan böyle "Veriler" olarak anılacaktır bu nedenle, World Power Erkin Web sitesini kullanırken hangi verileri topladığımızı, bu verileri nasıl kullandığımızı ve verilerinizle ilgili olarak hangi haklara sahip olduğunuzu size bildirmemiz önemlidir. Lütfen bu Veri Gizliliği Beyanını okumak için zaman ayırın.

B. Veri İşleme
I. Kişisel verilerimin işlenmesinden kim sorumludur?
Kişisel verilerinizin işlenmesinden sorumlu kişi; World Power Erkin. San. İth. İhr. Tic. Paz. Ltd. Şti. Fatih Mah. Denizli Karayolu Cad. No:76/Z-01 Kuyucak/AYDIN/TURKEY
Tel.: +904445180
Fax: +902563712932
kvkk@worldpower.com.tr
II. Hangi verileri topluyoruz, hangi amaçla ve hangi yasal temelde topluyoruz? Veriler, adınız, soyadınız, adresiniz, telefon numaranız ve e-posta adresiniz gibi bir birey olarak sizinle doğrudan veya dolaylı bağlantı kurabileceğimiz bilgilerdir.

Log Dosyaları
World Power Erkin Web sitesini ziyaret ettiğinizde, internet tarayıcınız özellikle aşağıdaki verileri log dosyalarında sakladığımız web sunucumuza iletir:
Erişim Tarihi
Erişim Zamanı
Bağlanan web sitesinin URL'si
Erişilen Dosyalar
Aktarılan veri hacmi
Tarayıcı türü ve sürümü
İşletim sistemi
İnternet erişim sağlayıcınızın alan adı
IP adresi


III. Verilerinizi kime ve hangi amaçlarla iletiyoruz?
World Power Erkin Web Sitesini sağlamak için, verilerinizi paylaşmamız gerekebilecek hizmet sağlayıcıların desteğinden yararlanıyoruz, böylece kendilerine atadığımız görevleri tamamlayabilirler. Hizmet sağlayıcılar, verileri yalnızca tarafımızca belirtilen çerçevede işleme yetkisine sahiptir ve hizmet sözleşmesini veya amacını yerine getirdikten sonra verileri silmeyi taahhüt etmişlerdir.

IV. Verilerim Türkiye dışında işleniyor mu?
Hayır. Verilerinizi yalnızca Türkiye'deki sunucularda yasal olarak izin verilen çerçevede işliyoruz.

V. Verilerimi ne zaman sileceksiniz?
Verileriniz, bu Veri Gizliliği Beyanında açıklanan amaçlar için depolama artık gerekli olmadığında ve yasal hükümler daha uzun bir saklama süresi öngörmediğinde silinir.
C. Veri Güvenliği

Kullanıcılarımızın verilerinin kaybolmaya, yanlış değişikliklere veya yetkisiz üçüncü taraf erişimine karşı korunmasını garanti etmek için teknik ve örgütsel güvenlik önlemleri alıyoruz Bu durumda, verilerinize yalnızca bizim tarafımızdan yetkili kişiler erişebilir ve yalnızca yukarıda belirtilen amaçlar için gerekli olduğu ölçüde. Tüm veri aktarımı şifrelenmiştir.

D. Üçüncü taraf hizmetlerin ve içeriğin entegrasyonu
YouTube videoları, Google Haritalardan haritalar, RSS beslemeleri gibi üçüncü taraf içerikleri, World Power Erkin Web Sitesine entegre edilebilir. Bu, her zaman bu içeriğin sağlayıcılarının (bundan böyle "üçüncü taraf sağlayıcılar" olarak anılacaktır) kullanıcının IP adresini tespit etmesini gerektirir. IP adresi olmadan, içeriği kullanıcının tarayıcısına gönderemezler. Bu nedenle, içeriğin görüntülenmesi için IP adresi gereklidir. Yalnızca içeriğin iletilmesi amacıyla IP adreslerini kullanan sağlayıcıların içeriğini kullanmaya çalışıyoruz. Bununla birlikte, üçüncü taraf sağlayıcının IP adresini saklayıp saklamaması üzerinde hiçbir etkimiz yoktur, örnek; istatistiksel amaçlar için Bunu biliyorsak, kullanıcıları bilgilendireceğiz.

E. Veri sahibinin hakları ve temyiz hakkı
Yasal çerçeve size şu hakkı verir:
Verilerinizle ilgili bilgiler.
Yanlış verilerin düzeltilmesi ve eksik verilerin tamamlanması.


Verilerinizin silinmesi, özellikle Veri Gizlilik Beyanında belirtilen amaçlar için artık gerekli değilse, rızanızı geri çektiyseniz ve işleme için başka hiçbir yasal dayanak bulunmadığında, verileriniz yasadışı olarak işlendiğinde veya işlemeye itiraz ediyorsanız ve işleme için ağır basan meşru gerekçeler bulunmuyor.

Verilerinizin işlenmesinin kısıtlanması, özellikle verilerin doğruluğuna veya verilerinizin işlenmesine itiraz ediyorsanız ve verilerinizin silinmesi yerine kullanımının kısıtlanmasını talep ediyorsanız.

Verilerinizi yapılandırılmış, yaygın olarak kullanılan ve makine tarafından okunabilir bir biçimde alma ve verilerinizi doğrudan başka bir denetleyiciye iletme hakkı.

Ayrıca yetkili denetim makamına itiraz etme hakkınız da vardır.