Künye
Erkin World Power
Şirket Ünvanı
Erkin İşmakinaları İnş.San.İth.İhr.Tic.Paz.Ltd.Şti.
Adres
Fatih Mah. Denizli Karayolu Cad. No:76/Z-01 Kuyucak/AYDIN
Kuruluş Tarihi
2007
Genel Müdür
Mehmet Emin ERKİN
E-Posta
info@worldpower.com.tr
Telefon/Fax
0 256 371 29 33-0 256 371 29 32
Vergi Dairesi ve No
Nazilli Vergi Dairesi-3620268844
Ticaret Oda ve Tic.Sicil No
Nazilli Ticaret Odası-818
Tescilli Marka
ERKİN WORLDPOWER,BAMUER,BAMUER BY ERKİN,ERKİN HİDROLİK,ERKİN WORLDPOWER GMBH

İletişim        
ERKİN İşmakinaları İnş. San. İth. İhr. Tic. Paz. Ltd. Şti        
Fatih Mah. Denizli Karayolu Cad. No:76/Z-01 09930 Kuyucak/AYDIN/TURKEY        
+902563712933 - info@worldpower.com.tr

Web Site Yönetimi
SeoNet Yazılım ve İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.
info@seonet.com.tr

Baskı Veri Gizlilik Beyanı Telif Hakları Sorumluluk Reddi

Telif hakları ve tescilli ticari markalar: Tüm metinler, resimler, grafikler, ses, video veya diğer resim gösterimleri ve bunların düzeni telif hakkı ile korunmaktadır (Telif hakkı © World Power Erkin, tüm hakları saklıdır). World Power Erkin'in açık yazılı izni olmaksızın, web sitesinin içeriği kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez veya ticari amaçlarla üçüncü kişilere sunulamaz. Bu web sitesinde gösterilen resimlerden bazıları üçüncü şahıs telif haklarıyla korunmaktadır.

World power Erkin, World Power Erkin Gmbh, Baumer, Bamuer by ERKİN, Erkin Hidrolik tescilli markalardır.

Sorumluluk Reddi

Bu web sitesi azami özen gösterilerek oluşturulmuştur. Bununla birlikte, iletilen bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği ve güncelliği konusunda hiçbir garanti verilemez World Power Erkin, bu web sitesinin özellikle virüslere karşı uygunsuz kullanımına karşı mümkün olan en iyi korumayı sağlar. Bununla birlikte, sitenin virüs içermediğine dair hiçbir garanti verilemez.

Bağlantılar yoluyla üçüncü şahıs web sitelerine atıfta bulunulduğunda, burada sağlanan bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği ve güncelliği konusunda hiçbir sorumluluk kabul edilemez ve bu sitelerin virüs içermediğini garanti edemeyiz. Bağlantı verilen sitelerden herhangi birinin yasadışı içerik içermesi durumunda, bunun için hiçbir sorumluluk kabul edilemez; World Power Erkin, bu tür yasadışı içeriklerden açıkça uzak duruyor.

World Power Erkin ne de World Power Erkin'e bağlı kuruluşlardan herhangi biri, zararın kasıtlı olarak veya World Power Erkin'in ağır ihmalinden kaynaklanmadığı veya zararın yaşamı etkilemediği durumlar dışında, internet bilgi platformunun kullanımından doğacak zararlardan sorumluluk kabul etmeyecektir.