Hakkımızda
Erkin World Power

Erkin World Power

Sektörde 42 yıllık deneyime sahip olan Erkin Hidrolik Ltd Şti, Erkin İnşaat Sanayi ve Makine Ltd Şti'nin yanı sıra World Power Erkin markasının temelini atmıştır. Bugün, vinç ve ağır iş makinelerinin önde gelen ve saygın bir üreticisi konumundadır.


Dayanıklılık ve teknolojiye olan kararlı bağlılığıyla şirketimiz, özelleştirilmiş makineler yaratma konusunda nadir küresel liderlerden biri olarak öne çıkıyor. Standart ürün yelpazemizi sunmanın yanı sıra ürünlerimizi tamamen müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarına göre uyarlıyoruz. Dünyaca ünlü parça tedarikçileriyle özel ortaklıklar kurarak en yüksek kalite standartlarını gururla koruyoruz.

Dünyanın önde gelen mafsallı bomlu vinç üreticilerinden biri olan World Power Erkin, kapsamlı bir kamyona monte mafsallı bomlu vinç yelpazesi sunmaktadır. Ürün yelpazesi 9 TM'den başlayıp 900 TM'ye kadar uzanmaktadır. Buna ek olarak, her türlü araziye uygun mafsal bomlu vinçler de sunuyorlar. Bununla da yetinmeyen World Power Erkin, 110 tona kadar kaldırma kapasitesine sahip vinçler üreterek kamyona monte teleskopik bomlu vinç pazarına da damgasını vurmuştur.

World Power Erkin, 2008 yılında dünyanın ilk 360 Tm mafsallı bomlu vincini tasarlayıp üreterek sektörde bir devrim yarattı. Bu yenilikçi vinç, düşük tavan yüksekliği durumlarında çalışarak dünya çapındaki vinç kiralama şirketleri için paha biçilmez bir çözüm sunmaktadır. Artık müşteriler, makinelerin taşınması, montajı, sökülmesi ve bir çatı altında veya tesisler içinde taşınması için verimli ve emek tasarrufu sağlayan çözümler sunabilirler. World Power Erkin, daha önce bu tür operasyonların imkansız olduğu düşük tavan boşluğu ve dar alanlarda ağır kaldırma operasyonlarını mümkün kılmaktan gurur duymaktadır. Bununla da kalmadık. 2010 yılında, dünyada bir ilk olan AT modeli 8Х6Х8 450 TM arazi aracını tanıtarak kendi rekorumuzu kırdık.

World Power Erkin, 2013 yılında rekor kıran, tamamen özel tasarım, kendinden tahrikli, "X" tipi stabilizatörlü 450 TM Mafsal Bomlu Vinç modelini cesurca tanıttı. Hem genişlik hem de yükseklik açısından kompakt olacak şekilde ustaca tasarlanan bu makine 2013 yılında BAUMA fuarında tanıtıldı. Beklendiği gibi, bir kez daha şovu çaldı ve fuarın yıldızı oldu.

World Power Erkin, 2016 yılında dinamik 25 ve 37 tonluk paletli vinç serilerini tanıtarak sektörde bir devrim yarattı. Yüksek manevra kabiliyeti için tasarlanan bu vinçler dar alanlarda zahmetsizce ilerleyebiliyor. Etkileyici 42 metre yüksekliğe ulaşan 37 ton kapasiteli makine, kendi alanında bugüne kadar üretilmiş en kompakt ancak en güçlü katlanır bomlu paletli vinçlerden biri olarak öne çıkıyor.

Erkin World Power GmbH, Şubat 2017'den bu yana Almanya'da faaliyet gösteriyor. Her geçen gün, özellikle Avrupa pazarında ve özellikle Almanya'da varlığımızı artırdık. Geniş ürün yelpazemiz inşaat, ormancılık, prekast ve beton ürünlerinde kullanılan mafsal bomlu ve teleskopik bomlu vinçleri içeriyor. Bunlara ek olarak, Erkin World Power 320 tona kadar kaldırma kapasitesine sahip deniz asansörleri, yıkıcı/çekici kamyonlar, su kanalı açıcı/temizleyici ekskavatörler ve hurda yükleyici vinçler üretmektedir.

Avrupa standartlarında üretim yapan World Power Erkin, sahip olduğu CE ve TÜV sertifikaları ile üretiminin ve ürünlerinin güvenilirliğini belgelemiştir. World Power Erkin, Türkiye'deki teknik servis ekibi ve dünyanın dört bir yanındaki distribütörleri tarafından sağlanan hızlı ve etkin satış sonrası hizmetleri ile müşterilerinin haklı güvenini sağlamıştır.

World Power Erkin, teknoloji ve inovasyona olan bağlılığı sayesinde dünyanın en güçlü 450 TM kendinden tahrikli (arazi tipi) mafsal bomlu vincini üreterek başarıya ulaşmıştır. Bu da şirketin Türkiye'de ve dünyada lider konumunu korumasına yardımcı oldu. Dünya Gücü Gücün sembolü olan Erkin, ER-122.000 L-4 & 420 C model rotatif ile yeni nesil çekicilerin tanıtılmasında öncü olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır. Çekici Rotator Sektöründeki yenilikçi liderliğimiz, 2020 yılında bir önceki ER-122.000 L-4 & 420C modelinden daha güçlü olan ER-182.000 L-4 & 420C modelini üreterek çıtayı daha da yükselttik.

World Power Erkin'in yeni nesil ağır hizmet tipi çekici rotatör teknolojisi aynı zamanda mafsallı bomlu vinç olarak da işlev görebilmektedir. Bu çok yönlülük, elektrik hatlarının altı, köprüler veya alçak çatılı tüneller gibi yatay olarak kısıtlı alanlarda etkili kaldırma kapasiteleri sağlar. Ayrıca, mafsallı bom döndürücünün uzantıları, alt kaldırıcıda ağır bir yük taşırken sürücü kabininin üzerine yerleştirilebilir. Bu, ağırlığı stratejik olarak arka akslardan ön akslara yeniden dağıtarak daha dengeli ve güvenli bir sürüş sağlar.

Sınırlarınızı zorlayın, gücünüzü açığa çıkarın...

Teknoloji ve mühendisliğin eşsiz uyumu ile dünya standartlarında üretim.

Erkin Hidrolik Limited Şirketinin 41 yılı aşkın tecrübesi ve birikimiyle kurulan World Power Erkin İş Makinaları.